Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center
ebook Altaro - The Backup Bible Complete Edition

Hornetsecurity przedstawia raport o cyberzagrożeniach
Hornetsecurity przedstawia raport o cyberzagrożeniach

Hornetsecurity, dostawca rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa poczty e-mail i tworzeni kopii zapasowych platformy Microsoft 365, opublikował raport Cyber Threat Report 2021/2022, w którym zawarto szczegółowe informacje na temat aktualnej sytuacji cyberzagrożeń ze szczególnym naciskiem na komunikację ...

Czytaj więcej...

Sektor bankowy z nadzieją patrzy w chmury
Sektor bankowy z nadzieją patrzy w chmury

Jak szacuje IDC, w 2019 roku banki na całym świecie zainwestują ponad 20 mld dolarów w chmurę. Wdrożenie chmurowych systemów IT pozwala sektorowi finansowemu znaleźć odpowiedź na wiele problemów, takich jak rosnące koszty obsługi IT, presja konkurencyjna ze strony fintechów czy zagrożenia w ...

Czytaj więcej...

Hakerzy polują na konta w chmurze
Hakerzy polują na konta w chmurze

Według Ponemon Institute zhakowane konta w chmurze kosztują firmy średnio 6,2 milionów rocznie. Dwie trzecie specjalistów od bezpieczeństwa uważa, że jest to bardzo poważne zagrożenie dla ich organizacji.

Czytaj więcej...

Coraz więcej zabezpieczeń w modelu SaaS
Coraz więcej zabezpieczeń w modelu SaaS

Pandemia COVID-19 wywarła presję na zespołach zajmujących się bezpieczeństwem IT, aby migrować do rozwiązań zarządzanych w chmurze. Agencja badawcza Forrester zwraca uwagę na znaczny wzrost zainteresowanie zabezpieczeniami punktów końcowych oferowanych w modelu SaaS.

Czytaj więcej...

Raport VMware: Polacy chcą więcej cyfrowej swobody w miejscu pracy
Raport VMware: Polacy chcą więcej cyfrowej swobody w miejscu pracy

Jak tworzyć silną markę pracodawcy, przyciągać do firmy najlepsze talenty i osiągać biznesowe wzrosty? To wyzwanie spędza sen z powiek menedżerom. Odpowiedź przynosi najnowszy raport firmy VMware. Wynika z niego, że firmy, które chętnie inwestują w rozwój cyfrowych doświadczeń pracowników znacznie ...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2021 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2021 roku

Certyfikacja jest doskonałym narzędziem rozwoju zawodowego. Większość decydentów IT twierdzi, że posiadanie pracownika z dodatkowymi umiejętnościami i wkładem wniesionym dzięki certyfikacji stanowi znaczną wartość ekonomiczną dla firmy. Koniec roku może stanowić doskonały impuls do zmian (również w obrębi...

Czytaj więcej...

Aktualności

Konkurs! 13 nagród na 13-te urodziny Virtual-IT.pl

KonkursByć może już natknąłeś/natknęłaś się na tajemnicze ;-) informacje na temat atrakcyjnych produktów czekających na naszych czytelników, a jeśli nie, to pora wyjaśnić... Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjną pulą trzynastu nagród, który rozpocznie się za trzy tygodnie.

 

Wsród 13 nagród znalazły się:
Serwer NAS DS220j ufundowany przez Synology
Wzmacniacz WiFi FRITZ!Repeater 3000 ufundowany przez AVM
5 routerów WiFi 6 Mercusys MR70X ufundowanych przez TP-Link
● Słuchawki House of Marley Exodus ANC
● 1 x Karta podarunkowa Netflix o wartości 60 PLN
● 1 x Karta podarunkowa Spotify Premium o wartości 60 PLN
● 3 x Kubek z logo Virtual-IT.pl

Wygrywasz wybierasz! Laureatom przysługuje prawo do wyboru nagrody!

Konkurs Virtual-IT.pl

Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba zarejestrowana w naszym serwisie. Jeśli się jeszcze nie rejestrowałeś zrób to dziś - Rejestracja. Kolejnym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest 'polubienie' Fanpage Virtual-IT.pl na Facebooku.

Przystępując do konkursu, Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem i akceptuje jego postanowienia.

Start konkursu - Środa 15.12.2021

W dniach:
15 grudnia 2021 (środa pomiędzy 00:01-12:00),
16 grudnia 2021 (czwartek 00:01-12:00),
17 grudnia 2021 (piątek 12:00-00:00),
18 grudnia 2021 (sobota 00:01-12:00),
19 grudnia 2021 (niedziela 12:00-00:00),
20 grudnia 2021 (poniedziałek 12:00-00:00),
21 grudnia 2021 (wtorek 00:01-12:00),

opublikujemy pytania konkursowe związane z tematyką poruszaną na łamach naszego serwisu. Każde pytanie będzie opublikowane jako nowy wpis w Aktualnościach.

Odpowiedzi należy przesłać na adres:
konkurs(at)virtual-it(kropka)pl

W trakcie konkursu, na skrzynce konkursowej zostanie włączony autoresponder, dzięki czemu uczestnicy konkursu będą mieli pewność, że odpowiedź dotarła pod właściwy adres. Brak potwierdzenia może świadczyć o tym, że np. serwer pocztowy, z którego korzysta uczestnik konkursu znajduje się na spam liście, wówczas należy wysłać odpowiedź z innego e-maila. Pamiętaj, automatyczna odpowiedź po Twojej reakcji na pierwsze pytanie gwarantuje, że kolejne e-maile nie znikną w czeluściach Internetu, a dotrą na konkursową skrzynkę.

Za poprawne odpowiedzi, na każde z pytań, będą przyznawane punkty wg kolejności nadsyłanych odpowiedzi (szczegóły w Regulaminie).

Listę laureatów opublikujemy niezwłocznie po zakończeniu konkursu.

Logowanie i rejestracja