Virtual-IT.pl - data center cloud computing SDx AI storage network cybersecurity

Integracja AIOps w kompleksowym monitorowaniu IT: Site24x7
Integracja AIOps w kompleksowym monitorowaniu IT: Site24x7

Środowiska IT stają się coraz bardziej rozbudowane. Firmy korzystają z infrastruktury on-premise jak również z rozwiązań chmurowych, często z wielu chmur (multicloud). W takiej sytuacji kluczem dla zapewnienia niezawodnego działania systemów IT jest monitoring infrastruktury. Właściwe rozwiązanie do monit...

Czytaj więcej...

Historia oszukiwania ludzi przez sztuczną inteligencję
Historia oszukiwania ludzi przez sztuczną inteligencję

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii rozwijają się również złośliwe schematy. Od niedawna do długiej listy oszustw dołączyła sztuczna inteligencja (Artificial Intelligence, AI). Wykorzystanie technologii sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego (Machine Learning, ML) przenosi phishing i inne oszustwa cyb...

Czytaj więcej...

FRITZ!Box 6850 5G - router gotowy na sieć piątej generacji
FRITZ!Box 6850 5G - router gotowy na sieć piątej generacji

Przed kilkoma tygodniami w skromnych progach naszej Virtual-nej redakcji pojawiła się przesyłka zawierająca router FRITZ!Box 6850 5G od firmy AVM. Router wprowadzony na rynek latem ubiegłego roku, za pomocą wbudowanego modemu obsługuje zakresy 5G w paśmie poniżej 6 GHz, a także LTE Advanced Pro we wszystkich obecnie wy...

Czytaj więcej...

Broadcom upraszcza ofertę i model licencjonowania VMware
Broadcom upraszcza ofertę i model licencjonowania VMware

W ciągu ostatnich dwóch lat firma VMware podejmowała wysiłki mające na celu uproszczenie swojego portfolio rozwiązań i przejście z modelu licencji wieczystych na model subskrypcji, który branża przyjęła już jako standard korzystania z chmury. Firma zaznaczyła, że takie zmiany przyniosą klientom większe ko...

Czytaj więcej...

Chcielibyśmy, żeby chmura…, czyli oczekiwania wobec dostawcy
Chcielibyśmy, żeby chmura…, czyli oczekiwania wobec dostawcy

Wyniki badania PMR dla Polskiej Chmury wskazują, że ponad 2/3 firm korzysta z rozwiązań chmurowych, a około 1/3 jest w trakcie ich wdrażania. Tym samym chmura to już stały element ekosystemu i działalności przedsiębiorstw w Polsce. Rynek ten dojrzał i firmy szukają w chmurze korzyści oraz rozwiązań dopasowanych wprost ...

Czytaj więcej...

Brak wykwalifikowanej kadry i starzejące się systemy główną barierą cyfryzacji
Brak wykwalifikowanej kadry i starzejące się systemy główną barierą cyfryzacji

Według opublikowanego przez Veeam raportu Data Protection Trends Report 2022, największym wyzwaniem dla firm związanym z cyfryzacją są braki wykwalifikowanej kadry IT i starzejące się systemy. Aż 1/3 przedsiębiorstw w razie awarii i braku dostępu do zasobów planuje przywracać działanie serwerów w trybie r...

Czytaj więcej...

Aktualności

Mobile Trends Conference 2024!

mobile trends conferenceZbliża się data polskiego święta mobilnych technologii. 21 i 22 marca czeka nas konferencja oraz gala z najbardziej prestiżowymi nagrodami w branży. W krakowskim Multikinie, ponownie spotka się kilkuset specjalistów z całej Polski. Będą wspólnie zdobywać wiedzę i nawiązywać kontakty. Sprawdzą też rynkowe zmiany z ostatniego roku. To unikalne wydarzenie. Dlaczego? Organizator przygotował 2 dni, 3 sceny, 6 bloków tematycznych i blisko 50 prelekcji! Dlaczego warto tam być?

Możemy być pewni, że 2024 r. zapewni nam dalszy rozwój technologii mobilnych. Już w tym momencie mamy do czynienia z ponad 6,7 miliarda subskrypcji mobilnych. A to dopiero początek! Do 2028 roku liczba ta prawdopodobnie wzrośnie do 7,7 miliarda. Pokazuje to, jak dużą wartość zyskuje stałe inwestowanie w rozwój tych obszarów.

Dla kogo jest Mobile Trends?

● przedsiębiorców wykorzystujących technologie mobilne,
● przedsiębiorców tworzących  technologie mobilne,
● startup-ów, szukających możliwości do rozwoju,
● osób zajmujących się projektowaniem aplikacji mobilnych,
● osób zajmujących się marketingiem, handlem, AI oraz fintechem,
● osób zajmujących się projektowaniem i badaniem UX UI

Do 12 lutego możesz jeszcze kupić bilety w niższej cenie, więc skorzystaj zanim ceny wzrosną.

Wejdź na stronę konferencji i kup bilet taniej.

Uczestnicy pogłębią wiedzę dzięki ścieżkom!

To aż 6 obszarów tematycznych w ciągu 2 dni. Mowa o: #AI, #Management, #UX, #Fintech, #Marketing, #Commerce. Eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, dając konkretne wskazówki na poprawę swoich wyników biznesowych.

Ścieżki tematyczne

Co warte podkreślenia, czekają na nas przerwy kawowe i networking. Zatem mamy  szansę na rozmowę ze znanymi prelegentami w ciągu 2 dni na żywo. Wiedza jest na wyciągnięcie ręki! Każdy z prelegentów reprezentuje inne podejście i aspekt związany z mobilnymi technologiami, więc uczestnicy mają dostęp do kilkudziesięciu punktów widzenia.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

W agendzie znajdziemy nazwiska takie jak:

● Aleksandra Przegalińska, doświadczona specjalistka i naukowczyni ds. technologii, biznesowych trendów oraz sztucznej inteligencji.
● Paulina Walkowiak, prezeska cux.io, aplikacji pomagającej eliminować problemy blokujące sprzedaż w e-commerce.
● Monika Mikowska, nietuzinkowa i przebojowa szefowa agencji UX, Mobee Dick, specjalizującej się w projektowaniu i badaniu produktów i usług cyfrowych.
● Artur Kurasiński, który od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie.
● Maciej Kawecki, popularyzator technologiczny, dziennikarz naukowy powołany przez Komisję Europejską na funkcję Cyfrowego Ambasadora UE. Prezes Instytutu Lema.
● Bartek Sobczak, który przez ostatnie 7 lat pełnił rolę product directora i mobile directora w firmach takich jak Empik, Modivo i eobuwie.
● Bartek Pucek, prezes Forward Operators – eksperckiego partnera w budowaniu usług i produktów opartych na Al.
● Krzysztof Wojewodzic, prezes Escola i czynny naukowiec zajmujący się AI i edukacją.
● Dominika Bucholc, konsultantka, project managerka i marketerka, zajmuje się badaniem sztucznej inteligencji oraz ekonomią behawioralną.
● Radek Drzewiecki, prezes LP Group & Youniversity, twórca podcastu Skuteczny CEO oraz autor bestsellerowej książki biznesowej.
● Lech Kaniuk, doświadczony menedżer i ekspert skalowania biznesu, współzałożyciel i dyrektor generalny SunRoof, jedna z najbardziej znanych postaci sceny startupowej w Polsce i Szwecji.
● Paula Skrzypecka, starsza prawniczka w Creativa Legal, dr nauk prawnych. Zajmuje się kompleksową obsługą firm technologicznych, start-upów, software house'ów.
● Marcin Stopa, Head of NeuroResearch w Neuroinsight Lab, Learning and Development Partner w SeeWidely oraz twórca NeuroEfektywnie.
● Adrian Gamoń, strateg marki i ekspert z zakresu komunikacji marek i social media, AI, mówca i trener biznesu.
● Anna Ledwoń-Blacha, Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder CRASH Mondays.

Ilu z prelegentów już znasz? A to jeszcze nie wszyscy! Nie martw się, w marcu poznasz wszystkich, ale do tego czasu zerknij na stronę z programem.

Kto wygra Mobile Trends Awards 2023?

Wspominaliśmy też o gali. O co chodzi? Już od 12 lat kapituła konkursowa przyznaje statuetki MTA. Projekty oceniane są za dostosowanie do potrzeb użytkowników, innowacyjność oraz rozpoznawalność. Wśród nominowanych znajdują się silne marki, ale także start-upy, które mają szansę zdobyć statuetkę i tytuł zwycięzcy.

Kapitułę tworzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Identyfikują słabe oraz mocne strony zgłoszeń. Tylko najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację, więc jest to ogromne wyróżnienie. Wybrane projekty biorą udział w dalszej rywalizacji i mają szansę dołączyć do elity tworzącej aplikacje na najwyższym poziomie.

Nominowali ponad 70 projektów!
W 2024 roku, w aż 12 kategoriach jak  #commerce, #fintech czy #bankowość nominowano 72 projekty! W tym firmy jak VeloBank, Żabka Polska, Modivo, LPP, Orlen czy Trans.eu Group. Resztę nominacji zobaczysz tutaj.

Portal Virtual-IT.pl został patronem medialnym konferencji. Zapraszamy!

Logowanie i rejestracja