Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 12 sty 2013, 21:28 
Offline
V-aplikacja

Rejestracja: 27 lis 2011, 17:29
Posty: 31
Podziękował: 1 razy
Pomógł: 0 razy
Witam,

Pobrałem sobie Oracle 3.1.1 jako ciekawostkę, czy ktoś to używał ma jakieś doświadczenie z tym systemem? Oczywiście na stronie Oracle jest masę argumentów dlaczego to jest lepsze chociażby od VMware a na stronie VMware dlaczego ich system jest "lepszy" od innych...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 sty 2013, 10:19 
Offline
V-początkujacy

Rejestracja: 26 kwie 2009, 15:09
Posty: 16
Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
Ja sam od dłuższego czasu planuję by przetestować tę platformę, ale ciągle czasu brak. Kolega bazodanowiec sobie bardzo chwali to rozwiązanie, mówił że wiele środowisk bazodanowych zwirtualizował właśnie korzystając z Oracle VM Server. A że bazy wymagające to i pewno warto się tą platformą zainteresować.

_________________
Paweł W.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 sty 2013, 10:25 
Offline
V-aplikacja

Rejestracja: 27 lis 2011, 17:29
Posty: 31
Podziękował: 1 razy
Pomógł: 0 razy
Oracle VM Server jest dosyć pokrętnym systemem znacząco się różniącym od innych mimo, że bazuje na Xenie. Według mnie to się za bardzo nie nadaje do małych systemów. Aby zarządzać Serverem należy zainstalować na innej maszynie Oracle VM Manager, który pracuje pod kontrolą Oracle Linux lub Red Hat (nie wiem czy na innych systemach też) a reszta odbywa się przez przeglądarkę. A jak Twój kolega zarządza tym wszystkim? Sam server jest ciekawy instalator ma więcej opcji niż konkurencja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 sty 2013, 12:28 
Offline
V-początkujacy

Rejestracja: 26 kwie 2009, 15:09
Posty: 16
Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
Cytuj:
A jak Twój kolega zarządza tym wszystkim?

On zajmuje się wdrożeniami i ew. stanowi taką pierwszą linię supportu dla firm w których to wdraża, ale z tego co wiem to na co dzień zarządzaniem zajmują się osoby bezpośrednio zatrudnione w tych firmach.

_________________
Paweł W.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Copyright © 2008-2023. All Rights Reserved Virtual-IT.pl