Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center
ebook Altaro - The Backup Bible Complete Edition

Coraz więcej zabezpieczeń w modelu SaaS
Coraz więcej zabezpieczeń w modelu SaaS

Pandemia COVID-19 wywarła presję na zespołach zajmujących się bezpieczeństwem IT, aby migrować do rozwiązań zarządzanych w chmurze. Agencja badawcza Forrester zwraca uwagę na znaczny wzrost zainteresowanie zabezpieczeniami punktów końcowych oferowanych w modelu SaaS.

Czytaj więcej...

Raport VMware: Polacy chcą więcej cyfrowej swobody w miejscu pracy
Raport VMware: Polacy chcą więcej cyfrowej swobody w miejscu pracy

Jak tworzyć silną markę pracodawcy, przyciągać do firmy najlepsze talenty i osiągać biznesowe wzrosty? To wyzwanie spędza sen z powiek menedżerom. Odpowiedź przynosi najnowszy raport firmy VMware. Wynika z niego, że firmy, które chętnie inwestują w rozwój cyfrowych doświadczeń pracowników znacznie ...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2021 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2021 roku

Certyfikacja jest doskonałym narzędziem rozwoju zawodowego. Większość decydentów IT twierdzi, że posiadanie pracownika z dodatkowymi umiejętnościami i wkładem wniesionym dzięki certyfikacji stanowi znaczną wartość ekonomiczną dla firmy. Koniec roku może stanowić doskonały impuls do zmian (również w obrębi...

Czytaj więcej...

Hornetsecurity przedstawia raport o cyberzagrożeniach
Hornetsecurity przedstawia raport o cyberzagrożeniach

Hornetsecurity, dostawca rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa poczty e-mail i tworzeni kopii zapasowych platformy Microsoft 365, opublikował raport Cyber Threat Report 2021/2022, w którym zawarto szczegółowe informacje na temat aktualnej sytuacji cyberzagrożeń ze szczególnym naciskiem na komunikację ...

Czytaj więcej...

Sektor bankowy z nadzieją patrzy w chmury
Sektor bankowy z nadzieją patrzy w chmury

Jak szacuje IDC, w 2019 roku banki na całym świecie zainwestują ponad 20 mld dolarów w chmurę. Wdrożenie chmurowych systemów IT pozwala sektorowi finansowemu znaleźć odpowiedź na wiele problemów, takich jak rosnące koszty obsługi IT, presja konkurencyjna ze strony fintechów czy zagrożenia w ...

Czytaj więcej...

Hakerzy polują na konta w chmurze
Hakerzy polują na konta w chmurze

Według Ponemon Institute zhakowane konta w chmurze kosztują firmy średnio 6,2 milionów rocznie. Dwie trzecie specjalistów od bezpieczeństwa uważa, że jest to bardzo poważne zagrożenie dla ich organizacji.

Czytaj więcej...

Plantronics Blackwire C725 - słuchawki nie tylko do biura

Plantronics Blackwire 725Przed kilkoma tygodniami w redakcyjnych progach pojawił się kurier z przesyłką zawierającą przewodowy zestaw słuchawkowy Plantronics Blackwire C725 od Poly (marki powstałej w wyniku przejęcia Polycom przez Plantronics). Choć zestaw zaliczyć należy do 'profesjonalnych' słuchawek komputerowych, dedykowanych pracy powiązanej z dużą liczbą rozmów czy wideopołączeń, to producent zapewnia, że sprawdzi się on również w trakcie słuchania muzyki, oglądania multimediów i innych aktywności z wykorzystaniem komputera, wymagających lepszego odcięcia się od otoczenia.

 

Co znajdziemy w pudełku?

Plantronics Blackwire C725 zapakowano w niewielkie, szare pudełko wykonane z recyclingu. Należy pochwalić taką decyzję, że producent zrezygnował z kartonu oblanego kilkudziesięcioma mililitrami farby i pokrycia go laminatem, tylko po to by wyglądał ładnie przez kilka chwil nim stanie się odpadem i zajmie miejsce w odpowiednim kuble/worku. Do słuchawek dołączono etui ułatwiające transport i ich przechowywanie. Ponadto w kartoniku znalazło się kilka broszurek dotyczących użytkowania, gwarancji i bezpieczeństwa.

blackwire 725 recenzja

Blackwire 725 Review

słuchawki z mikrofonem Blackwire 725 test

Specyfikacja i główne cechy zestawu

● Słuchawki nauszne
● Połączenie do PC/Mac poprzez kabel USB A
● Długość kabla - 210 cm
● Pilot na kablu
- przyciski: odbioru/kończenia połączenia, mute, głośność +/-, włączania/wyłączania ANC (aktywnej redukcji szumów otoczenia)
● Min. pasmo przenoszenia słuchawek 20 Hz
● Maks. pasmo przenoszenia słuchawek 20000 Hz
● Czułość 118 dB/mW
● Metalowy pałąk z wygodną podkładką
● Poduszki nauszne składane na płasko
● Min. pasmo przenoszenia mikrofonu 100 Hz
● Maks. pasmo przenoszenia mikrofonu 8000 Hz
● Elastyczny wysięgnik mikrofonu
● Aktywna redukcja hałasu ANC
● Redukcja szumów mikrofonu
● Cyfrowe przetwarzania sygnałów (DSP)
● Smart Sensor pozwala na odbiór połączenia poprzez założenie słuchawek
● Tecnologia SoundGuard chroni słuch przez dźwiękami powyżej 118 dBA
● Ochronne etui w komplecie

Słuchawki Blackwire C725 występują w dwóch wersjach -UC przystosowanej do obsługi aplikacji i Softphone'ów na potrzeby Unified Communication, w tym Avaya, Cisco, Zoom, Genesys, Skype i innych oraz w wersji C725-M zoptymalizowanej pod kątem Microsoft Lync. Trudno jednoznacznie stwierdzić czy obecnie po aktualizacji oprogramowania czymś istotnym one się różnią, gdyż bogata lista wspieranych rozwiązań testowanej wersji C725-UC również obejmowała Microsoft Teams i Lync.

 

Logowanie i rejestracja